Preskočite na sadržaj

Curenje, odgušenje i bojler, u Beogradu

Curenja, odgušenja, bojleri i zamena sanitarija, u stanovima i kućama. Fotografiju kvara možete poslati kroz formu na dnu strane.

Zidna baterija sa dve ručke iznad sudopere
Curi sada?Tri koraka dok ne stignem
Pon–Sub 7–19radno vreme
Beogradpodručje rada
½″dok ne stignem

Curi sada? Dok ne stignem

Prvo zatvorite vodu, pa sve ostalo. Ova tri koraka ne traže alat ni iskustvo.

Kako izgleda zatvoren ventil?

Ručica uz cev: voda teče.

Ručica koja stoji uz cev znači da je ventil otvoren. Okrenite je za četvrt kruga, poprečno na cev, i voda je zatvorena.

Stariji ventil sa točkićem zatvara se okretanjem udesno, do kraja. Ako zapinje, ne forsirajte ga alatom.

Zatvorite glavni ventil

Najčešće stoji pored vodomera: u kupatilu iza revizionih vratanaca, u kuhinji ispod sudopere ili u šahti ispred kuće.

Isključite bojler i struju gde je mokro

Osigurač za bojler isključite na tabli. Ako voda ide ka utičnicama, isključite i glavni osigurač.

Fotografišite mesto curenja

Fotografija pomaže da se pre dolaska zna koji deo treba. Pošaljite je uz poruku.

¾″šta se desilo

Izaberite šta se desilo

Izaberite pločicu koja liči na Vaš kvar. Piše najčešći uzrok i šta se tu radi.

Pritisnite pločicu koja liči na Vaš kvar.

1″usluge

Poslovi koje radim

Popravke, zamene i montaža u kupatilu, kuhinji i kod bojlera.

  • Odgušenje

    Odvod koji sporo otiče ili se ne pomera. Čistim sifon, pa spiralom ono što je dublje.

    od 3.000 RSDsudopera, lavabo
  • Bojleri

    Zamena starog bojlera, servis grejača i termostata, čišćenje od kamenca.

    od 3.500 RSDservis, rad
  • Kupatilo pri adaptaciji

    Nova instalacija u kupatilu, sa rasporedom koji dogovaramo pre rada.

    po pregleduzavisi od rasporeda
  • Sanitarije

    Baterije, lavaboi, WC šolje i tuš-kade, novi ili umesto starih.

    od 2.500 RSDbaterija, rad
  • Kuhinja i mašine

    Priključci za mašine i sudoperu, sa novim crevima i ventilima.

    od 2.500 RSDpo priključku
  • Traženje curenja

    Mesto curenja tražim pre nego što se zid otvori, da se ne razbija naslepo.

    od 4.000 RSDsa izlaskom
Spoljna slavina na plavoj ceviVodoinstalater u radnom kombinezonu zateže spoj na cevi
Pocinkovane, bakarne i plastične cevi, od jednog spoja do celog razvoda.
Radni nalogod poziva do završenog posla
  1. Fotografija ili pozivJavite se telefonom ili pošaljite fotografiju kvara.
  2. Procena pre dolaskaPre dolaska dobijate procenu: verovatan uzrok i okvirnu cenu.
  3. Dolazim sa delomDolazim sa delovima koji se najčešće menjaju, a poseban deo kupujem usput.
  4. Rad i probaKad završim, puštam vodu i proveravam svaki spoj dok ste tu.
  5. Čistim za sobomStare delove i ambalažu nosim sa sobom.
  6. RačunDobijate račun sa posebno navedenim radom i delovima.
1¼″jedan izlazak

Od poziva do završenog posla

Mali kvar ili celo kupatilo, redosled se ne menja.

Fotografija kvara skraćuje posao: znam šta da ponesem, a Vi ne čekate drugi dolazak.

Cena se dogovara pre početka. Bez Vašeg odobrenja posao se ne širi.

Cev koja curi, privremeno uvezana
1½″cene

Okvirne cene, u dinarima

Cene za najčešće poslove u stanu.

Izlazak i pregled2.000 RSDdolazak na adresu i pregled
Odgušenje sudopere ili lavaboa3.000 RSDsifon i odvod
Odgušenje WC šolje4.500 RSDbez skidanja šolje
Zamena baterije2.500 RSDlavabo ili sudopera
Mehanizam WC kotlića2.500 RSDspoljni ili ugradni
Montaža bojlera4.000 RSDdo 80 litara
Čišćenje bojlera od kamenca3.500 RSDsa zamenom dihtunga
Traženje curenja4.000 RSDpre otvaranja zida

Cene su za rad. Delovi idu posebno, po stvarnoj ceni, i vidite ih na računu.

2″utisci

Utisci ljudi kod kojih sam radio

Nismo imali toplu vodu dva dana. Očistio je kamenac iz bojlera i zamenio grejač, i sve je opet kako treba.
Snežana · Dorćol
Zvala sam ujutru i javio se odmah, ali je mogao tek sutradan. Došao je tačno u dogovoreno vreme.
Gordana · Zvezdara
Pre kupovine stana sam ga zvala da pogleda kupatilo. Rekao je šta mora odmah, a šta može da sačeka.
Ivana · Karaburma
2½″pitanja

Česta pitanja

Mogu li sam da kupim bateriju?

Možete. Pre kupovine mi pošaljite koju ste izabrali, da proverim da li odgovara Vašem priključku.

Šta da radim kad voda curi kroz plafon?

Zatvorite glavni ventil i isključite osigurač za tu prostoriju, jer voda kroz plafon ume da stigne do svetla. Javite i komšiji iznad, jer curenje je često kod njega.

Zašto slavina kaplje i kad je zatvorena?

Najčešće je istrošen uložak ili dihtung u bateriji. Uložak se menja i bez menjanja cele baterije.

Radite li subotom?

Subotom radim po dogovoru. Kad curi i pravi štetu, javite se telefonom bilo kog dana.

Zašto WC kotlić stalno puni?

Najčešće zbog plovka, ventila za punjenje ili gumice na ispustu koja više ne dihtuje. Voda tada tiho curi u šolju, a račun za vodu raste.

3″kontakt

Opišite kvar i pošaljite fotografiju

Poruka stiže direktno meni. Fotografija nije obavezna, a briše se posle sedam dana.

Kada curi, ne čekajte odgovor na poruku: pozovite 060 000 000.
telefon
060 000 000
Viber
isti broj, i za fotografije
radno vreme
Pon–Sub 7–19
adresa
Ustanička 1, Beograd
Uputstva do adrese
Ovaj sajt koristi neophodne kolačiće za bolje iskustvo. Saznajte više