Preskočite na sadržaj
Lekarka pacijentu objašnjava snimak
Kabinet za ultrazvuk
Kabinet 2kabinet za ultrazvuk

Kralja Petra Prvog 1, Kragujevac

Specijalistina istom spratu.

Ortopedija, interna medicina, ginekologija, pedijatrija i ultrazvuk, bez uputa. Raspored lekara i cene su ispod.

Kod koga idete?
Sledeća smena
Pregled i EKG · 5.500 din · 40 min
Zakažite kod kardiologa
Radno vreme
Pon–pet 8–20, sub 8–14
Više pregleda u jednom dolasku
Kad specijalisti rade u istoj smeni
Adresa
Kralja Petra Prvog 1

Raspored specijalista

Smene lekara, dan po dan

Izaberite smenu u tabeli. Vidite ko radi, koliko traje pregled i kada je sledeća smena tog lekara.

    SpecijalnostPondanasUtodanasSredanasČetdanasPetdanasSubdanas
    Kardiologijakardiolog···
    Interna medicinainternista
    Ginekologijaginekolog···
    Ultrazvukradiolog·
    Pedijatrijapedijatar··
    Ortopedijaortoped····
    Medicina radalekar medicine rada··
    DanasSmene se menjaju; recepcija potvrđuje termin.

    Zakazivanje

    Zakažite kod pravog lekara

    Pregled birate sami, a recepcija ga potvrđuje tokom radnog vremena.

    1Specijalnost ili pregled
    2Koliko je hitno
    3Dan i vreme

    U pregledu se vide termini iz smene; slobodni termini dolaze sa objavljenog sajta.

    4Vaši podaci

    Kad ne može da čeka

    Hitno, ali ne za hitnu pomoć

    Poliklinika nije hitna pomoć. Za ono što može da sačeka nekoliko sati, primamo isti dan.

    Opasno po život
    194

    Zovite Hitnu pomoć odmah, bez dolaska kod nas:

    • bol ili stezanje u grudima
    • otežano disanje
    • iznenadna slabost jedne strane tela ili iskrivljena usta
    • gubitak svesti ili jako krvarenje.
    Pozovite 194
    Isti dan, bez zakazivanja

    Internista na dužnosti

    Primamo između zakazanih termina, pa se ponekad čeka. Pozovite pre polaska da bismo proverili gužvu.

    doplata 1.500 din060 000 000
    Kućna poseta

    Lekar dolazi kod Vas

    Lekar dolazi kod Vas, u gradu. Za starije i nepokretne, i za decu sa visokom temperaturom.

    od 6.000 dinZatražite posetu

    Specijalnosti

    Ordinacije i šta se u njima radi

    Šta se u kojoj ordinaciji pregleda, sa cenom prvog pregleda.

    Kardiologija

    Kardiologija

    Holter srca ili pritiska, sa nalazom posle nošenja.

    od 5.500 dinZakažite
    Interna medicina

    Interna medicina

    Prvi pregled kad ne znate kod kog specijaliste da idete.

    od 3.500 dinZakažite
    Ginekologija

    Ginekologija

    Kontrole u trudnoći i ultrazvuk bebe.

    od 4.500 dinZakažite
    Ultrazvuk

    Ultrazvuk

    Štitna žlezda, dojke i abdomen, sa slikama u nalazu.

    od 4.000 dinZakažite
    Pedijatrija

    Pedijatrija

    Od prvih meseci do škole, uz knjižicu i ranije nalaze.

    od 3.500 dinZakažite
    Ortopedija

    Ortopedija

    Bol u leđima i zglobovima, uz savet o vežbama.

    od 4.000 dinZakažite
    Medicina rada

    Medicina rada

    Uverenja za posao, vozače i oružje, i periodični pregledi zaposlenih.

    od 4.500 dinZakažite

    Godišnji sistematski

    Šta pregledati u kojim godinama?

    Sastav se menja sa godinama. Lekar ga na pregledu prilagođava Vašim nalazima.

    Lekarska uverenja

    Za posao, vozački i sport

    Šta uverenje obuhvata i šta da ponesete, sa cenom i trajanjem.

    uverenjeZasnivanje radnog odnosa

    Za posao

    Obuhvata

    • Pregled lekara medicine rada
    • Vid, sluh i pritisak
    • Krvna slika i šećer
    • EKG, kada radno mesto to zahteva

    Ponesite

    • Ličnu kartu
    • Opis radnog mesta od poslodavca
    4.500 dinoko 1 h
    Zakažite
    uverenjeVozački ispit

    Vozači A i B

    Obuhvata

    • Oftalmolog: vid i vidno polje
    • Psiholog: psihotest
    • Lekar medicine rada

    Ponesite

    • Ličnu kartu
    • Naočare ili sočiva, ako ih nosite
    5.500 din60–90 min
    Zakažite
    uverenjeProfesionalni vozači

    Vozači C, D i E

    Obuhvata

    • Sve kao za B kategoriju
    • ORL: provera sluha
    • Neuropsihijatar
    • EKG i šećer u krvi

    Ponesite

    • Ličnu kartu i naočare
    • Prethodno uverenje, ako ga imate
    9.500 dinoko 2 h
    Zakažite
    uverenjeDržanje i nošenje

    Oružje

    Obuhvata

    • Psihijatar
    • Psiholog
    • Oftalmolog
    • Lekar medicine rada

    Ponesite

    • Ličnu kartu
    • Naočare, ako ih nosite
    8.500 dinoko 90 min
    Zakažite
    uverenjeKlub, takmičenje, teretana

    Sport i rekreacija

    Obuhvata

    • Pregled srca i pluća
    • EKG u mirovanju
    • Pritisak, visina i težina

    Ponesite

    • Ranije nalaze
    • Zahtev kluba, ako ga imate
    3.500 din30 min
    Zakažite
    uverenjeDeca i studenti

    Vrtić, škola, fakultet

    Obuhvata

    • Pregled pedijatra ili lekara
    • Visina, težina i pritisak
    • Pregled vakcinalnog kartona

    Ponesite

    • Zdravstvenu knjižicu
    • Vakcinalni karton
    2.500 din20 min
    Zakažite

    Sastav pregleda za vozače i oružje propisuje pravilnik; recepcija ga potvrđuje pri zakazivanju. Uverenje se izdaje kad su svi nalazi završeni.

    Priprema za pregled

    Listić za pripremu

    Izaberite pregled i sačuvajte listić. Tačnu pripremu potvrđujemo i pri zakazivanju.

    POLIKLINIKA KALINA · UZ-01

    Ultrazvuk abdomena

    trajanje20 min

    Pre pregleda

    1. Šest sati pre pregleda bez hrane.
    2. Voda je dozvoljena, bez gaziranih pića i kafe.
    3. Terapiju uzmite kao i inače, sa malo vode.

    Ponesite

    • Ranije nalaze i snimke
    • Spisak lekova koje pijete
    Pripremu potvrđuje lekar pri zakazivanju.

    Rekli su posle pregleda

    Lekarka je nacrtala šta vidi na ultrazvuku, pa sam sve razumeo.
    Dušan, Aerodrom

    Za uverenje sam morao da dođem dva puta jer mi je nedostajao jedan nalaz. Pročitajte unapred šta treba poneti.

    Marko, Bubanj

    Sin je dobio potvrdu za školu za petnaest minuta, bez čekanja u hodniku.

    Mirjana, Centar

    Platio sam tačno koliko piše na sajtu, bez dodataka na kraju.

    Vladimir, Stanovo

    Cena ultrazvuka je malo viša nego što sam očekivala. Nalaz je bio detaljan, pa se isplatilo.

    Gordana, Pivara

    Cenovnik

    Koliko šta košta?

    Za prvi pregled; cena kontrole je u cenovniku.

    Pregledi

    Pregled i EKG (kardiolog)5.500 din
    Internistički pregled (internista)3.500 din
    Pregled i ultrazvuk (ginekolog)4.500 din
    Ultrazvuk abdomena (radiolog)4.000 din
    Pregled deteta (pedijatar)3.500 din
    Ortopedski pregled (ortoped)4.000 din
    Pregled za uverenje (lekar medicine rada)4.500 din
    Kontrolni pregled2.500 din

    Dijagnostika

    EKG1.500 din
    Ultrazvuk srca6.000 din
    Holter pritiska4.000 din
    Holter EKG5.000 din
    Ultrazvuk dojki4.000 din
    Ultrazvuk štitne žlezde3.500 din

    Uverenja

    Za posao4.500 din
    Vozači A i B5.500 din
    Vozači C, D i E9.500 din
    Oružje8.500 din
    Sport i rekreacija3.500 din
    Vrtić, škola, fakultet2.500 din

    Hitno

    Termin isti dan, doplata1.500 din
    Kućna poseta, u graduod 6.000 din

    Pitanja

    Pitanja pre pregleda

    Treba li mi uput?

    Uput nije potreban. Termin zakazujete sami, preko sajta ili telefonom.

    Da li nalaz šaljete mejlom?

    Odštampan, odmah posle pregleda. Na Vaš zahtev šaljemo ga i mejlom.

    Mogu li da pomerim termin?

    Termin se pomera telefonom ili porukom, najkasnije dan pre.

    Šta da ponesem na prvi pregled?

    Ranije nalaze i spisak lekova koje pijete. Za ultrazvuk abdomena dođite natašte.

    Da li pedijatar radi popodne?

    Smene pedijatra su u rasporedu. Popodnevne se brže popune.

    Šta ako mi treba pregled danas?

    Kod bola u grudima, otežanog disanja ili gubitka svesti, odmah na 194. Za ostalo primamo isti dan.

    Kralja Petra Prvog 1

    Kragujevac

    060 000 000

    Ponedeljak do petak8–20
    Subota8–14
    Nedeljane radimo
    Zakažite pregled
    Ovaj sajt koristi neophodne kolačiće za bolje iskustvo. Saznajte više