Preskočite na sadržaj

Instalacije, table i punjači za auto u Kragujevcu

Nestala struja u delu stana, renoviranje ili punjač za novi električni auto.

Nema struje sada

Pozovite i opišite šta ne radi, pa dogovaramo dolazak.

060 000 000Pozovite
Planirate radove

Zakažite termin za pregled i dogovor o radovima.

Zakažite pregled
Pon–Sub 8–20Kragujevac

Nešto ne radi? Pritisnite osigurač

razvodna tabla
stan · jednofazni priključak

Koji osigurač iskače ili ne drži? Izaberite ga na tabli i videćete šta se tu radi.

01 / pre poziva

Tri stvari koje možete sami da proverite

Pre poziva probajte ovo. Ako se kvar ne reši, bar znamo šta nije uzrok.

  1. 01

    Isključite uređaje iz utičnica

    Pa vratite FID ili osigurač. Ako sada drži, uključujte uređaje jedan po jedan. Uređaj posle kojeg iskoči verovatno je uzrok.

  2. 02

    Proverite da li komšije imaju struju

    Ako ni oni nemaju, kvar je na mreži, a ne u stanu. Prijavite ga distribuciji, jer majstor tu ne može ništa da uradi.

  3. 03

    Miris paljevine: glavni osigurač dole

    Isključite glavni osigurač i ne dirajte ni utičnicu ni prekidač. Ako vidite dim ili plamen, odmah pozovite 193.

Ovo su provere bez alata. Poklopac table, utičnice i kutije ne otvarajte sami.

02 / usluge

Posao u stanu, kući i lokalu

Kvarovi, nove instalacije, table, rasveta i punjači za stan, kuću ili lokal.

E-01kvarovi

Kvarovi i iskakanje osigurača

Kvar se traži merenjem, a ne pogađanjem, pa se menja samo deo koji je neispravan.

izlazak i pregledod 2.000 RSD
E-02instalacija

Nova instalacija i rekonstrukcija

Stan u sirovom stanju ili stara aluminijumska instalacija. Raspored utičnica dogovaramo pre štemovanja.

cenapo pregledu
Ugradne kutije sa provodnicima, pre ugradnje utičnica
Ugradne kutije sa provodnicima, pre ugradnje utičnica
E-03tabla

Razvodna tabla i FID zaštita

Nova tabla umesto starih topljivih osigurača, FID sklopka i natpis na svakom strujnom krugu.

tabla za stanod 18.000 RSD
E-04rasveta

Rasveta

Lusteri, zidne lampe, LED trake i spoljna svetla, sa razvodom do prekidača.

po komaduod 2.500 RSD
E-05punjač

Punjač za električni auto

Poseban vod, zaštita koju traži punjenje vozila i provera priključne snage pre početka.

rad, bez uređajaod 14.000 RSD
E-06pregled

Pregled pre kupovine stana

Stan koji kupujete pregledam pre potpisa, pa znate koliko posla traži instalacija.

pregled i razgovorod 5.000 RSD
03 / redosled

Redom, bez preskakanja

Isti redosled za zamenu jedne utičnice i za celu instalaciju. Razlikuje se samo koliko traje.

  1. 01

    Poziv ili termin

    Opišete šta ne radi ili šta planirate. Fotografija table pomaže.

  2. 02

    Dolazim i merim

    Prvo merenje, pa tek onda zaključak o tome šta je uzrok.

  3. 03

    Cena pre rada

    Pre rada dobijate cenu, a posao počinje tek posle Vašeg odobrenja.

  4. 04

    Rad i provera

    Kad završim, proveravam zaštitu i svaki krug na kom sam radio.

  5. 05

    Račun i spisak

    Uz račun ostaje i spisak krugova, zalepljen na vrata table.

Na vratima table ostaje spisak krugova. Kad nešto iskoči, ne morate da me zovete da biste saznali šta je to.

04 / cene

Cene najčešćih poslova

Cene za najčešće poslove u stanu.

šifraposaookvirno
E-01Izlazak i pregled, sa merenjem2.000 RSD
E-02Zamena utičnice ili prekidača1.500 RSD
E-03Ugradnja lustera ili plafonjere2.500 RSD
E-04Priključak bojlera ili šporeta3.500 RSD
E-05Ugradnja FID sklopke u postojeću tablu4.500 RSD
E-06Nova razvodna tabla za stan18.000 RSD
E-07Ugradnja zidnog punjača, bez uređaja14.000 RSD
E-08Pregled instalacije pre kupovine stana5.000 RSD

Tačnu cenu dobijate posle pregleda, pre početka rada. Materijal se obračunava po stvarnom utrošku.

Postavljanje visilice na plafon
Postavljanje visilice na plafon
Električar radi na otvorenom razvodnom ormanu
05 / ko dolazi

Dolazim ja, a ne neko koga ne znate

Radim sam, od prvog poziva do provere na kraju. Sa sobom nosim delove koji se najčešće menjaju, pa se manji kvar često završi u jednom dolasku.

Posao počinje merenjem, a cena se dogovara pre rada. Kad u zidu nađem nešto neočekivano, prvo Vam to pokažem.

Kragujevac
06 / utisci

Posle završenog posla

Ugradio je senzore pokreta na stepeništu ispred kuće. Morao je da dođe dvaput jer je falio jedan deo, ali sve radi.
MilošBubanj
FID je iskakao svako veče posle kiše. Bila sam sigurna da je kriva veš-mašina, a on je našao vlagu u spoljnoj utičnici na terasi.
JelenaCentar
Bojler nije grejao. Zamenio je termostat istog dana, a stari deo mi je pokazao da vidim šta je pregorelo.
SnežanaAerodrom
07 / pitanja

Odgovori na česta pitanja

Čemu služi FID sklopka?

Isključuje struju čim primeti da deo struje curi, kroz vlagu ili kroz čoveka. To je zaštita od strujnog udara, pa je u stanu bez nje vredi ugraditi.

Može li tabla da se zameni za jedan dan?

U stanu najčešće može. Koliko tačno traje, zavisi od starih vodova i od onoga što se nađe u zidu, a to kažem posle pregleda.

Kako da znam da li je utičnica uzemljena?

Utičnica sa uzemljenjem ima metalne kontakte sa strane, ali to ne znači da su povezani. Da li uzemljenje zaista postoji, pokazuje tek merenje.

Da li je stara aluminijumska instalacija opasna?

Aluminijum se vremenom olabavi na spojevima, pa se spojevi greju. Ne mora da se menja sve odjednom, ali spojeve treba pregledati.

Mogu li da Vas zovem uveče?

Za kvar zbog kog ste bez struje, da. Za planirane poslove dogovaramo termin preko dana.

08 / termin

Pošaljite opis kvara ili zakažite pregled

Zahtev stiže direktno meni. Termin potvrđujem kad Vam se javim.
telefon
060 000 000
Viber
isti broj, za fotografije
radno vreme
Pon–Sub 8–20
adresa
Kneza Mihaila 1, Kragujevac
Uputstva do adrese
Ovaj sajt koristi neophodne kolačiće za bolje iskustvo. Saznajte više